THE YOGA

YOGA ROXY SURF CAMP 2019 s Veronikou Ševčíkovou

Termín: 30. 09. - 10. 10. 2019 & 14. 10. - 24. 10. 2019

Říjen je období, kdy se v našich zeměpisných šířkách rapidně zkracuje den a ochlazuje vzduch, je tedy ideální čas vydat se ohřát na slunné Bali. Je jedno jestli už jógu cvičíte, nebo jste se rozhodli s ní začít. To samé platí o surfingu – nezáleží na tom, jestli už jste si surfing někdy vyzkoušeli, nebo jste úplní začátečníci. Teď je ten správný čas objevit tyto světy a poznat nové lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše kempy jsou velice intenzivní a po 10 dnech budete cítit ohromný posun jak na fyzické, tak i psychické úrovni.

IN THE RHYTHM OF LIFE - YOGA RETREAT

Termín: 18. 11. - 28. 11. 2019 - poslední volná místo!
VYPSÁN NOVÝ TERMÍN: 2. 12. - 12. 12. 2019

“V rytmu života” pro nás znamená užít si život naplno, a to je přesně to, o čem náš yoga retreat bude. Čekají vás každoděnní lekce jógy a meditací, journaling, slunce, pláže, nespoutaný oceán, ve kterém si zkustíe surfovat i šnorchlovat s mantami, dobrodružné výlety za poznáním tohoto jedinečného “ostrova Bohů” společně s partou stejně naladěných lidí. Připojte se k nám na tuto nezapomenutelnou desetidenní cestu, na které objevíte nejen ty nejkrásnější místa na Bali, ale především na cestu, na které se dostane hlouběji do svého nitra.

1280px-Flag_of_the_United_Kingdom.svg

IN THE RHYTHM OF LIFE - YOGA RETREAT

Date: 18. 11. - 28. 11. 2019 - last spot available!
NEW TERM ADDED: 02. 12. - 12. 12. 2019

For us, being „in the rhythm of life“ means enjoying life to the fullest and that’s exactly what this yoga retreat is about. You can expect daily yoga practice, journaling sessions, swimming in the ocean, trips to exciting locations, moments in the sun, surf lessons, countless new experiences and meeting new like-minded people. Join us for an unforgettable adventure that will take you to the most beautiful spots around Bali, but most importantly it will take you deeper within yourself.

V roce 2019 již proběhlo:

.

MEDITUJ NA BALI

Ostrov Bohů, jak se překrásnému Bali přezdívá, je ideálním místem pro náš meditační trip. Najdete zde bujnou a nezkrotnou přírodu, přívětivé lidi a kulturní bohatství, o kterém se může jiným pouze zdát. Právě proto míříme sem, za mystičnem, harmonií a indickým oceánem.

YOGA ROXY SURF CAMP 2019 s Tomášem Strnadem
a Sárou Tichou

Termín: 11. 03. - 21. 03. 2019

Dopřejte svému tělu i mysli po dlouhé zimě pořádnou energetickou vzpruhu a připravte se na „očistné“ jaro! Bali zalité sluncem, nespoutaný oceán a každodenní pobyb v té nejharmoničtější podobě pod vedením krásné mladé jógové dvojice Tomáše a Sáry. Je jedno jestli už jógu cvičíte, nebo jste se rozhodli s ní začít, totéž platí o surfingu – nezáleží na tom, jestli už jste si surfing někdy vyzkoušeli, nebo jste úplní začátečníci. Teď je ten správný čas objevit tyto světy a poznat nové lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše kempy jsou velice intenzivní a po 10 dnech budete cítit ohromný posun jak na fyzické, tak i psychické úrovni.

YOGA SURF CAMP 2019 s Tobiasem Lorenzem

Termín: 25. 02. - 07. 03. 2019

Pokud nejste přiznívci dlouhé zimy, na konci února je nejvyšší čas vyrazit se nabít sluncem! Je jedno jestli už jógu cvičíte, nebo jste se rozhodli s ní začít. To samé platí o surfingu – nezáleží na tom, jestli už jste si surfing někdy vyzkoušeli, nebo jste úplní začátečníci. Teď je ten správný čas objevit tyto světy a poznat nové lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše kempy jsou velice intenzivní a po 10 dnech budete cítit ohromný posun jak na fyzické, tak i psychické úrovni.