BALI SUMMER BOOTCAMP s Klárou Pokornou

Termín: 08. 06. - 18. 06. 2020 - zrušeno viz aktuální globální situace

Pokud jste znudění ze stejnýho workoutu, prostředí, lidí a věcí, které vás každodenně obklopují, hledáte nové výzvy, zkušenosti a nové přátelé, jsme tady právě my! Připojte se ke stejné skupině lidí, kteří nemají strach vystoupit ze své komfortní zóny, učit se novým věcem, zlepšovat se, zamakat na sobě a zrestartovat aktivní životní styl. Staňte se nejlepším sportovcem (nejlepší verzí sebe sama), bavte se, dělejte něco bláznivýho a užijte si dobrodružství!

ZÁKLADNÍ INFORMACE
basic_final_bootcamp

TERMÍN & CENA

BALI SUMMER BOOTCAMP s Klárou Pokornou proběhne v termínu od 08. 06. do 18. 06. 2020.

DLE AKTUÁLNÍ GLOBÁLNÍ SITUACE (COVID-19) JSME BOHUŽEL MUSELI ZRUŠIT TENTO TERMÍN, ALE KEMP BUDE!!! A TO HNED CO POMINOU OPATŘENÍ ZNEMOŽŇUJÍCÍ CESTOVAT. DÍKY ZA POCHOPENÍ.

BALI SUMMER BOOTCAMP 2020

Ubytování v pokoji s vlastní koupelnou za cenu 29 900 Kč.
(Cena za osobu v pokoji pro 2-3 osoby).

Ubytování v pokoji se sdílenou koupelnou za cenu 28 900 Kč.
(Cena za osobu v pokoji pro 2-3 osoby).

* Zvýhodněná cena 27 900 Kč pro ty, co přijedou ve dvou a více lidech!

* Před začátkem kempu se vyvěsí tabule s programem – rozvrhem jednotlivých aktivit, na které můžete libovolně docházet.

Mimo organizované aktivity máte v rámci kempu dostatek volného času. To, jak ho co nejlépe využít vám samozřejmě rádi poradíme, ať už k poznávání a objevování místní kultury či kuchyně, sportovních aktivit nebo relaxaxi na místních plážích. Po celou dobu kempu jsme vám k dispozici pro jakékoliv informace, pomoc či asistenci s plněním všech vašich přání 🙂

PROGRAM

JÓGA

Čeká vás „Vinyasa yoga“ zaměřena na sílu, mobilitu a flexibilitu. Každá lekce je doplněna originálním playlistem, který vás nabije a dostane do toho správeného zenu! 🙂

SURFOVÁNÍ

Během kempu vás čekají dvě lekce surfingu pod vedením profesionálních instruktorů. Každá lekce trvá 90 min., z čehož je 30 min. teorie a 60 min. praxe v oceánu. Vyrazíme vždy tam, kde budou pro vás ty nejideálnější podmínky a nikdy vás nenecháme jít do vln bez zkušeného instruktora. Poskytnutí veškerého vybavení je samozřejmostí. Surfingu se ale můžete věnovat dle libosti i mimo dané lekce.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Trénink, který zapojuje co nejvíce svalových skupin najednou. Učí ovládat celé tělo a je to jeden z nejlepších doplňků pro jakýkoliv sport.

HIIT TRÉNINK

Tzv. vysoce intenzivní intervalový trénink je v poslední době velmi populární forma, jak celkově zpevnit tělo, zvýšit fyzičku nebo třeba zhubnout. HIIT trénink je založený na střídání vysoké a nízké intenzitě pohybu, a aby nás to víc bavilo, vytvoříme si různá stanoviště s různými cvičebními pomůckami, na kterých se budeme vzájemně střídat.

TABATA

Je efektivní metoda „kruháčového“ tréninku, během kterého zvyšujete úroveň osobní kondice a celkové síly zároveň.

TANEČNÍ LEKCE FUNKY

Pro většinu to možná bude vystoupení z komfortní zóny a překonání se. Hlavně jde ale o to si to užít a mít srandu. Proto jsme zařadili tento workshop do programu kempu, na který pozveme profesionální tanečnici, která se nás pokusí roztancovat v rytmu Funky.

CIRCUS TRÉNINK

V rámci tohoto tréninku se budeme věnovat hlavně stojkám. Tato praxe nám pomáhá budovat břišní svaly a zaměřuje se na horní část těla, nabydete celkové sebevědomí v inverzních polohách, což je základ pro další akrobatické disciplíny.

KONDIČNÍ BĚH

Běh by měl být volný a přirozený a do programu ho zařadíme minimálně třikrát, přičemž běh nepotrvá déle než 30-50 min. Tato podpůrná technika je důležitá pro celkové zlepšení kondice a oběhové soustavy, rozpohybování a zahřátí svalů a tak věříme, že se super bandou nás to může i bavit 🙂

SLACKLINE

Slackline je balancování / chození / skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, např. stromy. Tato podpůrná aktivita je nejen zábavná, ale také je velmi prospěšná pro stabilitu a celkové zpevnění těla. Takže si slacklinu upevníme v místním parku nebo naší yoga shale a pokusíme se vás naučit základy tohoto balancování.

TRÉNINK SE ŠVIHADLY

S touto cvičební technikou se vám bude zdát, že se vracíte do dětství, ale věřte, že cvičení se švihaldem je super aktivita, která např. podporuje cit pro rytmus.

VOUCHERY NA TRÉNINKY V BALI TRAINING CENTRE

Dostanete od nás 2 volné vstupy do BTC, které je součástí proslulého Cashew Tree, kam si můžete kdykoliv zajít na jakoukoliv Open Class, kteráé probíhají každý den. Rozpis lekcí je k dispozici:

https://balitrainingcentre.com/timetable.html

VOUCHER NA MASÁŽ

Bez pravé balijské masáže by váš pobyt na Bali nebyl kompletní! Nezapomeňte, že vaše tělo si zaslouží i dostatek odpočinku a péče.

WIM HOF METODA DÝCHÁNÍ A OTUŽOVÁNÍ SE V LEDOVÉ VODĚ

Dobíjení energie, zatočení se zánětem v těle, ovládání svého imunitního systému, zbavení se stresu a napětí, lepší spánek a hlavně ten adrenalin, který zažijeme, když se ponoříme do bazénu plného ledu, je něco, co si budeme určitě ještě dlouho pamatovat. Zkušený průvodce metodou Wim Hof nás nejprve naučí, jak správně dýchat, neboť právě dech je klíčem k zázrakům.

VÝŠLAP NA SOPKU BATUR

Noční hike na sopku Batur, na jejímž vrcholku vás za odměnu čeká dechberoucí východ slunce a aktivní vulkán pod nohama. Po cestě domů ještě skočíme do termálních lázní pro celkové uvolnění svalů.

BBQ

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

FILMOVÝ VEČER

Jeden večer si nad naším bazénem uděláme „letní kino“ a společně si pustíme nějaký kultovní film a užijeme si fajn večer v pohodlí našich beanbags, s popcornem a vychlazeným pívem 🙂

SPOLEČNÝ SUNSET

Západ slunce může být velkolepý na jakémkoli místě, přesto některé západy slunce vynikají, speciálně ty nad oceánem. Vezmeme vás rozloučit se se sluncem na jedinečné místo, které zaútočí na všechny vaše smysly a vzpomínka na něj vám již navždy zůstane ve vaší mysli.

STRAVOVÁNÍ

Naším cílem je nasměrovat vás ke zdravým a chutným jídlům, popř. vám předat praktické typy, jak se dají některé méně zdravé potraviny ve vašem jídelníčku nahradit něčím, co je stejně chutné nebo dokonce chutnější, hlavně ale zdravější! Nezapomínejte, že “jste to, co jíte” a “podle toho, co jíte, se i cítíte.”

SNÍDANĚ

Účastníky našeho kempu bude každé ráno v lednici čekat kontinentální snídaně spolu s mísou plnou místního ovoce a zeleniny, ze kterých si sami snídani připraví. Z naší zkušenosti však většinou vznikají snídaně společnými silami všech přítomných a den tak začíná opravdu radostně a zvesela.

GRILOVÁNÍ

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

NÁŠ TÝM

Klára Pokorná

Klára je nejen mezinárodní yoga teacher, ale taky milovník „handstand“ a její novou vášní a láskou se stal surfing, potažmo Bali, kde se dá vše spojit dohromady. Jóga v jejím pojetí je dynamická, spíše silová Vinyasa yoga, která vás zocelí, zlepší celkovou flexibilitu a která vás dovede k lepšímu pochopení svého těla a celkovému hlubšímu porozumění své praxe. Klára bude vašim průvodcem většiny lekcí, které budou probíhat v naší yoga shale, jelikož je nejen top jogínka, ale má také bohaté zkušenosti z oblasti fitness a zdravého workoutu.

Kristýna Trucálková

Kristýna se zamilovala do surfingu natolik, že se za ním odstěhovala na Bali, kde se jí naskytla příležitost mít na starost vedení resortu Bali Bio Villas. Mimo jiné trénuje intenzivně Muay Thai nebo dělá cokoliv dalšího, kde si vybije přebytečnou energii. V rámci našeho Bootcampu bude zastupovat organizaci, administrativu, ale také bude participovat na všech aktivitách a hecovat vás k lepším výkonům.

Jan Smička

Honza je profesionálním instruktorem ISA a mistrem ČR a SR v surfingu. Je spolumajitelem cestovky Playgroundtravel, která uspořádala po celém světě desítky surfových a snowboardových kempů. Honza vyznává zdravý životní styl a snaží se pracovat na sobě samém. Poslední roky aktivně praktikuje jógu, najdete ho ale hlavně ve vlnách na Bali, kde žije a odkud na prázdniny odlétá do zasněžených kopců za svou další vášní – snowboardingem. Honza je zároveň nadšencem metody Wim Hof, certifikovaným lektorem meditací a také terapeutem Metody Ruš, potkat jej tedy můžete i při hledání pomoci od psychických či fyzických obtíží. Honza je díky svému talentu, bohatým zkušenostem s vedením a koučováním, notnou dávkou trpělivosti, smyslem pro humor a přátelským přístupem prostě top lektorem.

LOKALITA

Bali aneb ostrov bohů, nabízí víc než si dokážete představit. Je jedním z nejrozmanitějších ostrovů celé Indonésie. Překrásné pláže, bohatý podmořský svět, ojedinělá fascinující kultura, nespočet úchvatných hinduistických chrámů, panoramatický střed ostrova s majestátní sopkou a všudypřítomnými rýžovými políčky, přívětivými obyvateli a samozřejmě celoročně perfektními podmínkami pro surfování pro všechny úrovně zkušeností, dělá z Bali jednu z nejnavštěvovanějších destinací na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Na Bali trvale žijeme a provozujeme zde resort Bali Bio Villas. Jedná se o jedinečný projekt, ve kterém jsme spojili vše, co sami milujeme: zdravý životní styl, surfing, cvičení jógy a pěstování organické zeleniny a ovoce. Resort Bali Bio Villas je postaven v řeckém stylu Santorini s prvky místní balijské architektury. Součástí resortu je bazén, místo pro relax a cvičení jógy – Yoga Shala a organická zahrada.

Bližší informace o ubytování naleznete v sekci THE SPACE.

DOPRAVA

DOPRAVA NA MÍSTO

Doprava na místo není zahrnuta v ceně kempu. Letenky si řeší účastníci sami.

Cena zpáteční letenky Praha – Bali (Denpasar) se pohybuje celoročně od 17 000 Kč. Můžete letět komfortně s jedním přestupem v Dubaji či Doha se společností Emirates nebo Qatar Airways, počítejte však s o něco vyšší cenou kolem 20 000 Kč.

Zde jsou uvedeny tipy pro vyhledání letenek:

Kiwi.com | Skyscanner.cz | Letuska.cz | Pelikan.cz | Emirates.com | Cathaypacific.com | China-airlines.com

TRANSPORT Z LETIŠTĚ

Doprava z/na letiště není zahrnuta v ceně kempu. V případě zájmu vám ji dokážeme výhodně zprostředkovat.

DOPRAVA V RÁMCI KEMPU

Během kempu mají všichni účastníci k dispozici automatický skutr.

NAD RÁMEC

Nad rámec balíčku jsme vám schopni splnit téměř jakékoliv přání. Mezi ty nejběžnější však patří:

  • Doprava z letiště / na letiště
  • Pronájem surfboardů
  • Výlety po ostrově i mimo něj (během kempu, ale i po jeho skončení)
  • Ubytování před termínem kempu či po jeho skončení (ať už přímo v resortu Bali Bio Villas nebo na dalších jiných místech ostrova)