THE SPACE

BALI BIO VILLAS je situováno v nejjižnější části Bali, v klidné vesnici Ungasan na poloostrově Bukit, který nabízí jedny z nejkrásnějších pláží, a zároveň nejlepší surfové spoty na světě. Celý projekt je inspirován aspekty zdravého životního stylu a harmonie. Komplex tvoří dvě samostatné vily spolu
s venkovním bazénem, prostor je propojen jóga shalou navrženou pro relaxaci, jógu, workshopy a mnoho dalších aktivit. Celý projekt doplňuje organická zahrada, ve které pěstujeme lokální druhy ovoce a zeleniny, máme zde i hydroponický systém s bylinkami a saláty.

Jelikož jsme milovníci přírody a zdravého životního stylu, snažili jsme se toto vyznání odrazit i při tvoření tohoto prostoru. Naším přáním a hlavním posláním je, aby jste se u nás cítit jako doma, nabídnout vám dostatek prostoru k odpočinku, cvičení jógy, surfování a být vám nápomocni při objevování všech krás tohoto úchvatného ostrova, ostrova Bohů.

Resort je postaven v duchu řeckého stylu Santorini s prvky balijské architektury. Interiéry jsou doplněny dekoracemi vyrobených z recyklovaných věcí nalezených při čištění pláží, doplněných o přírodní materiály.

Myslíme ekologicky a vždy s ohledem na přírodu, třídíme odpad, nepoužíváme jednorázové plasty, kompostujeme, ručně si vyrábíme domácí eco mýdla a k pěstování nepoužíváme žádné chemické prostředky ani pesticidy, ale 100% přírodní bio hnojiva (ty od zvířátek), což zabezpečuje pomalejší růst plodin, podporuje úrodnost a jejich celkovou kvalitu.

Celý objekt je pod kvalitním pokrytím wi-fi. Pro naše hosty poskytujeme zdarma neomezený přísun pitné vody. Snídaně jsou zahrnuty v ceně pokoje.
V koupelnách se dočkáte teplé vody, která v místních poměrech není běžným standardem.

Náš nově dokončený projekt:
BALI BAMBOO VILLAS

Rozhodli jsme se citlivě přetvořit půlku naší zahrady ve zcela nové prostředí s unikátním ubytováním v podobě bambusových gazeb (celková kapacita 6 osob) a shalou jakožto zázemí pro relaxaci, samozřejmě včetně plně vybavené kuchyně. Podívejte se do naší galerie, jak den po dni rostl náš nový projekt. V březnu jsme projekt úspěšně dokončili a slavnostně přivítali první hosty, jejichž spokojenost je pro nás tím nejvyšším ohodnocením veškeré vynaložené práce (a že jí bylo požehnaně).

Rezervace jsou již spuštěny, a to v sekci: