YOGA ROXY SURF CAMP s Veronikou Ševčíkovou

Termín: 18. 11. – 28. 11. 2020 | 03. 12. – 13. 12. 2020 - ZRUŠENO VIZ AKTUÁLNÍ GLOBÁLNÍ SITUACE

Závěr roku nebývá zrovna nejpřívětivější, dny se rapidně zkracují, počasí ochlazuje, v práci uzávěrky uplynulého roku a k tomu všudypřítomné předvánoční šílenství. Co takhle tomu všemu ujet do exotického ráje uprostřed oceánu? Bali, ostrov Bohů, kde léto nikdy nekončí, je tou nejlepší alternativou! Pojeďte s námi za jógou a surofváním. Ať už jógu cvičíte, nebo jste se rozhodli s ní teprve začít, kemp je vhodný pro všechy, a to samé platí i o surfování - nezáleží na tom, jestli už jste si sjeli svou první vlnu, nebo jste úplní začátečníci, podmínky jsou zde ideální celoročně pro všechny. Slibujeme, že se před Vánocemi vrátíte jako vyměnění a přivezete si domů protažené tělo, foťák plný nezapomenutelných okamžiků, originální vánoční dárky, ale hlavně klid a mír v srdci a slunce v duši i ve tváři.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

NYNÍ AKČNÍ SLEVA 1.000 CZK

(Sleva se vztahuje na všechny přihlášky odeslané do 31. března 2020).

TERMÍN & CENA

YOGA ROXY SURF CAMP 2020 s Veronikou Ševčíkovou proběhne v termínech od 18. 11. do 28. 12. 2020 a od 03. 12. do 13. 12. 2020

DLE AKTUÁLNÍ GLOBÁLNÍ SITUACE (COVID-19) JSME BOHUŽEL MUSELI ZRUŠIT TYTO TERMÍNY, ALE KEMPY BUDOU!!! A TO HNED CO POMINOU OPATŘENÍ ZNEMOŽŇUJÍCÍ CESTOVAT NA BALI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

YOGA ROXY SURF CAMP 2020

Ubytování v pokoji s vlastní koupelnou za cenu 24 900 Kč.
Ubytování v pokoji se sdílenou koupelnou za cenu 23 900 Kč.
Ubytování ve sdíleném pokoji pro čtyři osoby za cenu 22 900 Kč.

NYNÍ AKČNÍ SLEVA 1.000 Kč

Sleva se automaticky započítá všem, kteří svou přihlášku zašlou do 31. března 2020!

Na náš kemp je možné jet, i přesto, že nemáte zájem využít jógové či surfové lekce, např. jako doprovod někoho ze zúčastněných. Pro takové případy zde máme následující balíček:


YOGA ROXY SURF CAMP 2020 – DOPROVOD
Ubytování v pokoji s vlastní koupelnou za cenu 14 900 Kč.
Ubytování v pokoji se sdílenou koupelnou za cenu 13 900 Kč.
Ubytování ve sdíleném pokoji pro čtyři osoby za cenu 12 900 Kč.

PROGRAM

JÓGA

Během kempu proběhne celkem 11 lekcí. Lekce povede kvalifikovaná lektorka Veronika Ševčíková, více v sekci NÁŠ TÝM. V průběhu vašeho pobytu na Bali budete mít k dispozici nejen ranní a večerní lekce jógy, ale i možnost konzultovat vaše stravovací návyky. Každá lekce trvá 60 min.

Jógové lekce různých stylů: Ashtanga Yoga | Vinyasa yoga | Fit & Slim Power Yoga

 • očistné techniky a strava vhodná při praktikování jógy
 • nácvik a praxe dechových cvičení – pranayama
 • korekce jógových asán, individuální asistence v nich a praxe správné techniky pozic
 • seznámení s mudrami, symbolikami a tradičními rituály v józe

Ranní lekce budou zaměřené na:

 • uvolnění a rozproudění energie na celý den
 • na uvědomění si svého dechu, držení těla nejenom na podložce, ale i během celého dne
 • rozvinutí vnitřní síly a rovnováhy
 • rozproudění metabolismu

Večerní lekce budou věnovány speciálním blokům – workshopům:

 • záklonové pozice
 • pozdravy slunce
 • otevírání kyčlí
 • posílení středu těla, vzpory a balance, skoky a stoje
 • povídání o józe, o detoxikaci těla, zlepšení kondice
 • ajurvéda a meditace

SURFOVÁNÍ

Během kempu vás čekají celkem tři lekce surfingu pod vedením profesionálních instruktorů. Každá lekce trvá 90 min., z čehož je 30 min. teorie a 60 min. praxe v oceánu. Vyrazíme vždy tam, kde budou pro vás ty nejideálnější podmínky a nikdy vás nenecháme jít do vln bez zkušeného instruktora. Poskytnutí veškerého vybavení je samozřejmostí.

PŘEDNÁŠKA O SURFINGU

Poutavá přednáška o surfování, která vám osvětlí vše o vzniku vln, o historii surfingu, jak se surfboardy vyrábějí a jaké jsou jejich druhy. Dále se dozvíte, proč je příliv a odliv, jaký vítr je pro surfování nejpříznivější, kde se všude se na světě surfuje a naučíte se číst v surfových předpovědích.

DECHOVÁ MEDITACE

Představíme vám dechovou meditaci jménem Ananda mandala, která podporuje uvolnění blokujích energií v enegetických kanálech a čakrách. Napomáhá vzestupu do vyšších stavů vědomí, uvolňuje mysl a přirozeně rozvíjí inteligenci a lásku. Přináší každému takový prospěch, který je důležitý a nezbytný pro jeho podporu a vývoj. Pracuje zcela unikátním a inteligentním způsobem k tomu, aby nás spojila s pravdou našeho vlastního bytí. Aktivuje také naši prapůvodní sílu kundalini, která je zodpovědná za naše plné duchovní probuzení, spojení s naší podstatou a osvícením.

NÁVŠTĚVA TRADIČNÍ BALIJSKÉ VESNIČKY

Vydáme se s vámi na výlet do tradiční balijské vesničky, kde vás místní obyvatelé seznámí s jejich unikátní kulturou, ukáží vám, jak žijí, jak připravují tradiční pokrmy, vyzkoušíte si sázet rýži a obhospodařovat rýžová pole a na závěr vás čeká lekce jógy s místním lektorem.

SPOLEČNÁ VEČEŘE

Jeden večer vás pozveme na společnou véču, na které vám představíme lokální kuchyni v místní stylové restauraci. Balijská kuchyně patří k jedné z nejchutnějších na světě, máte se tedy opravdu na co těšit!

VÝLET PO PLÁŽÍCH JIŽNÍHO BALI

Na jihu Bali jsou nejkrásnější pláže z celého ostrova. Všechny jsou v okolí do 10 km od našeho resortu. Nejbližší je pláž vzdálená 2 km s názvem Green Bowl nebo v podobné vzdálenosti posvátná pláž Melasti. Řadu dalších se s vámi pokusíme navštívit, ale věřte, že na to jeden kemp opravdu nestačí.

GRILOVÁNÍ

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

SHOPPING

Cestou na surfové lekce se stavíme v outletovém obchodě světových surfových značek, kde se dá pořídit oblečení a sportovní vybavení za bezkonkurenční ceny.

DEN VOLNA

Program je opravdu nabitý, i přesto myslíme na váš odpočinek a regeneraci a máme pro vás v našlapaném itineráři i jeden den, který je jen váš – den volna, který si zařídíte dle vlastní libosti.

STRAVOVÁNÍ

Naším cílem je nasměrovat vás ke zdravým a chutným jídlům, popř. vám předat praktické typy, jak se dají některé méně zdravé potraviny ve vašem jídelníčku nahradit něčím, co je stejně chutné nebo dokonce chutnější, hlavně ale zdravější! Nezapomínejte, že “jste to, co jíte” a “podle toho, co jíte, se i cítíte.”

SNÍDANĚ

Účastníky našeho kempu bude každé ráno v lednici čekat kontinentální snídaně spolu s mísou plnou místního ovoce a zeleniny, ze kterých si sami snídani připraví. Z naší zkušenosti však většinou vznikají snídaně společnými silami všech přítomných a den tak začíná opravdu radostně a zvesela.

GRILOVÁNÍ

Žádné “letní prázdniny” se neobejdou bez grilování s přáteli, to je již tradiční a neodmyslitelná společenská událost každého našeho kempu, která nemine ani vás! Dáme vám ochutnat čerstvé ryby a mořské plody z místního trhu, doplněné o námi vypěstovanou organickou zeleninu, případně bio zeleninu od místních farmářů.

SPOLEČNÁ VEČEŘE

První večer vás pozveme na společnou véču, na které vám představíme lokální kuchyni v místní stylové restauraci. Balijská kuchyně patří k jedné z nejchutnějších na světě.

V okolí resortu Bali Bio Villas naleznete spoustu místních restaurací tzv. Warungů, kde si můžete pochutnat např. na typické rýži se zeleninou (popř. i masem) – tzv. Nasi Goreng či Nasi Campur, na chutné rybě zvané Mahi-Mahi a nebo na výborném pokrmu zvaném Gado-Gado s arašídovou omáčkou.

NÁŠ TÝM

Veronika Ševčíková

Veronika je mladá, krásná, usměvavá, pozitivní a energická jogínka, která propadla kouzlu jógy už před více než 13 lety. Své bohaté lektorské dovednosti získala při studiu jógy v Londýně, na Bali, v Power Yoga akademii Vaška Krejčíka či učitelské tréninky s Jarem Pávkem, dále pak na mnohých absolvovaných tuzemských i mezinárodních workshopech. Její specializací je především Vinyása jóga, Ashtanga jóga a jóga pro sportovce. Lekce Veroniky jsou vždy profesionální, plné energie a dobré nálady. Veronika se věnuje nejen józe, meditacím, ale také očistným technikám, ajurvédě a zdravé stravě. V posledních letech se zamilovala do surfování a oceánu, a tak spojila tuto vášeň s jógou a praktikování tzv. surfjógy se stalo její oblíbenou lektorskou aktivitou, ať už v Praze či na pobřeží oceánu kdekoliv po světě.

Více na: www.yogaabout.cz

Jan Smička

Honza je profesionálním instruktorem ISA a mistrem ČR a SR v surfingu. Je spolumajitelem cestovky Playgroundtravel, která uspořádala po celém světě desítky surfových a snowboardových kempů. Honza vyznává zdravý životní styl a snaží se pracovat na sobě samém. Poslední roky aktivně praktikuje jógu, najdete ho ale hlavně ve vlnách na Bali, kde žije a odkud na prázdniny odlétá do zasněžených kopců za svou další vášní – snowboardingem. Honza je zároveň nadšencem metody Wim Hof, certifikovaným lektorem meditací a také terapeutem Metody Ruš, potkat jej tedy můžete i při hledání pomoci od psychických či fyzických obtíží. Honza je díky svému talentu, bohatým zkušenostem s vedením a koučováním, notnou dávkou trpělivosti, smyslem pro humor a přátelským přístupem prostě top lektorem.

LOKALITA

Bali aneb ostrov bohů, nabízí víc než si dokážete představit. Je jedním z nejrozmanitějších ostrovů celé Indonésie. Překrásné pláže, bohatý podmořský svět, ojedinělá fascinující kultura, nespočet úchvatných hinduistických chrámů, panoramatický střed ostrova s majestátní sopkou a všudypřítomnými rýžovými políčky, přívětivými obyvateli a samozřejmě celoročně perfektními podmínkami pro surfování pro všechny úrovně zkušeností, dělá z Bali jednu z nejnavštěvovanějších destinací na celém světě.

UBYTOVÁNÍ

Na Bali trvale žijeme a provozujeme zde resort Bali Bio Villas. Jedná se o jedinečný projekt, ve kterém jsme spojili vše, co sami milujeme: zdravý životní styl, surfing, cvičení jógy a pěstování organické zeleniny a ovoce. Resort Bali Bio Villas je postaven v řeckém stylu Santorini s prvky místní balijské architektury. Součástí resortu je bazén, místo pro relax a cvičení jógy – Yoga Shala a organická zahrada.

Bližší informace o ubytování naleznete v sekci THE SPACE.

DOPRAVA

DOPRAVA NA MÍSTO

Doprava na místo není zahrnuta v ceně kempu. Letenky si řeší účastníci sami.

Cena zpáteční letenky Praha – Bali (Denpasar) se pohybuje celoročně od 17 000 Kč. Můžete letět komfortně s jedním přestupem v Dubaji či Doha se společností Emirates nebo Qatar Airways, počítejte však s o něco vyšší cenou kolem 20 000 Kč. V případě, že vám nevadí delší přestup např. čínské Šanghaji na letišti v obou směrech, můžete výrazně ušetřit a letět za cenu kolem 13 000 Kč např. se společností China Eastern. Nabízí se i možnosti letět z Prahy nebo Vídně do Jakarty (ostrov Jáva), Singapuru nebo Kuala Lumpuru, letenka pak stojí od 15 000 Kč a přelet na Bali a zpět vás vyjde minimálně kolem 2 000 Kč, což je vhodné především pro ty z vás, kteří chtějí navštívit některé asijské metropole.

Zde jsou uvedeny tipy pro vyhledání letenek:

Kiwi.com | Skyscanner.cz | Letuska.cz | Pelikan.cz | Emirates.com | Cathaypacific.com | China-airlines.com

TRANSPORT Z LETIŠTĚ

Doprava z/na letiště není zahrnuta v ceně kempu. V případě zájmu vám ji dokážeme výhodně zprostředkovat.

DOPRAVA V RÁMCI KEMPU

V ceně kempu je po dobu osmi dnů k dispozici vozidlo s řidičem. Vůz je možné využívat pro cesty na okolní pláže, lekce surfingu, do restaurací, na nákupy, výlety apod. Jeden den je v programu volný, v tento den si každý účastník zajišťuje dopravu i program vlastní. Pro případné zprostředkování dopravy se na nás neváhejte obrátit.

NAD RÁMEC

Nad rámec balíčku jsme vám schopni splnit téměř jakékoliv přání. Mezi ty nejběžnější však patří:

 • Doprava z letiště / na letiště
 • Pronájem skútru
 • Výlety po ostrově i mimo něj (během kempu, ale i po jeho skončení)
 • Ubytování před termínem kempu či po jeho skončení (ať už přímo v resortu Bali Bio Villas nebo na dalších jiných místech ostrova)